(067) 01-001-67
(073) 01-001-73

Скаладння меблів співробітниками компанії 7МЕБЛІ

Ви бажаєте купити меблі в інтернет магазині 7mebli.com, але не знаєте як бути зі складанням та установкою?

Різні категорії меблів доставляються в різному вигляді. Наприклад корпусні меблі доставляються в розібраному вигляді, а деякі м'які меблі можуть бути вже повністю зібрані перед доставкою. В якому вигляді до вас буде доставлені ​​конкретні меблі ви відразу можете уточнити у менеджера нашого магазину меблів.

У будь-якому випадку до кожного комплекту меблів додається чітка інструкція і складання меблів проводиться чітко за схемою. Послуга складання меблів нашими співробітниками не є обов'язковою і замовляється додатково, тому, якщо побажаєте, ви завжди можете зайнятися складанням меблів самостійно.

Якщо ж ви не впевнені в тому, що зможете провести складання меблів своїми силами або у вас немає бажання та часу цим займатися, наші співробітники із задоволенням допоможуть вам у вирішенні цього питання. Потребу в складанні можна обговорити з менеджером нашого магазину при оформленні замовлення на меблі, або повідомити про це коли з вами будуть зв'язуватися перед доставкою. Додатково можна замовити установку меблів після складання.

Розрахунок вартості складання меблів проводиться індивідуально для кожного замовлення і залежить від складності конструкції, габаритних розмірів і т.п. Наші менеджери зможуть прорахувати вартість даної послуги під час оформлення замовлення і надати вам повноцінну інформацію.

Хочеться відзначити, що компанія 7Меблі надає послугу складання меблів у м Вінниця. Можливість складання меблів в населених пунктах Вінницької області уточнюйте у наших менеджерів.

Шановні клієнти! При самостійному складанні меблів, пошкодження і недоліки, що виникають в процесі, не підлягають усуненню в гарантійному порядку.

Вибір за вами.