(067) 01-001-67
(073) 01-001-73

Возврат товара

Акуратно упакувати товар в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті).
Розпечатати файл - 
Докласти накладну (товарний чек)
Прийти в магазин, або зв'язатися по телефону
5: Пред'явить либо отправить скан документа, прикрепленного выше
 
                    Всі ці дії можна зробити на магазині, без печаті файлів, потрібен лише товар, та накладна

Причини повернення товару

Покупець має право зробити повернення Товару (Повернення Товару проводиться, якщо зазначений Товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, фабричні ярлики, товарний вигляд і т. П.), Без вказівки причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання Товару безпосередньо від продавця або осіб які мають продавця.

Постановою Уряду:
Повернення а також обмін Товару проводиться відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 12 травня 1991 року № 1023-XII.
8.2. Покупець може повернути Товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня його покупки, доставивши його самостійно в наш офіс або скориставшись послугами транспортних компаній, або кур'єрськими службами. При цьому оплата всіх транспортних витрат здійснюється за рахунок Покупця. Обмін Товару належної якості проводиться, якщо зазначений Товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби і фабричні ярлики. Покупець повинен мати товарний або касовий чек, або інший підтверджує оплату зазначеного Товару документ. Відсутність у Покупця підтверджує оплату Товару документа не позбавляє його можливості посилатися на показання свідків. Повернення Товару в терміни, передбачені цим пунктом, можливий, якщо Покупцем виступає фізична особа.

8.3. При виявленні в Товарі будь-якого недоліку Продавець має право вимагати у покупця надати наступні фото: товару; заявленого дефекту; упаковки; шильдіка виробника.

8.4. Товар неналежної якості може бути замінений на аналогічний товар належної якості або повернутий Продавцю. В даному випадку витрати по Доставці Товару оплачує Продавець. Обмін Товару проводиться шляхом повернення Товару неналежної якості та продажу нового Товару. Продавець залишає за собою право прийняти Товар неналежної якості у покупця і в разі необхідності провести перевірку якості даного зразка Товару. Якщо в результаті експертизи Товару встановлено, що його дефекти виникли внаслідок обставин, за які не відповідає Продавець, то Покупець зобов'язаний відшкодувати Продавцю витрати на проведення експертизи, а також пов'язані з її проведенням витрати на транспортування і зберігання Товару.

8.5. Якщо у Покупця виникли складнощі з придбаним Товаром, він може звернутися до відділу по роботі з клієнтами Інтернет-магазину за вказаними адресами електронної пошти і телефонами. Туди ж надаються фотоматеріали з виявленими недоліками Товару.

8.6. Повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється після огляду і приймання Товару сервісним центром Продавця або Роздрібним магазином, за умови заповнення Покупцем відповідної заяви.

8.7. Повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється відповідно до чинного законодавства України, але в будь-якому випадку не пізніше 30 календарних днів з дня отримання відповідної заяви Покупця в письмовому вигляді або електронною поштою.

8.8. Продавець не приймає претензії по Товару, якщо при прийманні Покупець проводив розтин упаковки і огляд Товару з підписанням відповідного товарного чека у випадках: відсутності упаковки від Товару при його поверненні Покупцем; наявності зовнішніх механічних пошкоджень; некомплект; відсутність гарантійного талона; якщо товар пошкоджений з вини Покупця або в якості повернення переданий Товар не той, який був придбаний в Інтернет-магазині.

8.9. Продавець має право встановлювати інші умови повернення та обміну Товару, що не порушують права Покупця відповідно до цієї Угоди та Закону України «Про захист прав споживачів» від 12 травня 1991 року № 1023-XII.


Для повернення товару Вам необхідно представити документ, що підтверджує факт і умови його придбання, а також заповнити заяву на повернення товару.

 
У разі браку, потрібно негайно зафіксувати шлюб на фото, і відправити нам на Viber (096) -061-01-18 після чого з вами зв'яжеться наш Менеджер.