(067) 01-001-67
(073) 01-001-73

Способи розрахунку

Розрахунок готівкою

- розрахунок готівкою можливий для жителів м. Вінниця. За меблі готовкою ви можете розрахуватися як в наших магазинах при самовивозі, так і з кур'єром при доставці меблів до вас додому.

Наложений платіж

- якщо ви знаходитесь в іншому місті, ви можете оплатити своє замовлення при отриманні на відділенні транспортної компанії або кур'єру транспортної компанії при адресній доставці. при цьому вам потрібно переконатися в тому, що товар доставили цілим та не ушкодженим. При такій формі розрахунку, оплату за повернення грошових коштів клієнт проводить сам.

Розрахунок на картку

- навіть якщо ви знаходитесь в іншому місті, ви можете одразу оплатити всю суму за замовлення, перерахувавши кошти на картку. При такому способі оплати ви зможете заощадити на поверненні грошових коштів, на відміну від післяплати.

Оплата по рахунку

- також є можливість оплатити ваше замовлення за допомогую банківського переказу, згідно рахунку, який ми зможемо вам вислати будь-яким, зручним для вас, способом.

*В нашому магазині меблів передбачена умова внесення передоплати, для підтвердження вашого замовлення, в розмірі 10% від суми замовлення. 

Доставка меблів

Отримати меблі, які ви замовили в інтернет магазині 7mebli.com, можна кількома способами, в залежності від того в якому місті ви знаходитесь:

Доставка меблів по Вінниці

Якщо ви проживаєте у місті Вінниця, ви можете самостійно забрати меблі в одному з наших магазинів.

Також ми можемо зробити доставку меблів за тією адресою, яку ви вкажете при оформленні замовлення:

Перед доставкою з вами зв'яжеться наш менеджер і обговорить (зручні для вас) дату та час доставки (доставка можлива в будь-який день тижня). При замовленні меблів через інтернет магазин - доставка меблів по м. Вінниця БЕЗКОШТОВНА.

Занос меблів до вас в квартиру або в будинок (як і складання меблів) є додатковою послугою, яку можна замовити при оформленні замовленя або безпосередньо перед доставкою.

Тарифікація заносу меблів:

  • 1й поверх або приватний будинок = 100грн;
  • ліфтом на любий поверх = 100грн;
  • без ліфта за кожний поверх по 50грн (наприклад, на 4й поверх занос будет коштувати 200грн);

 

Доставка меблів по Україні

В інші міста України доставка здійснюється за допомогою компаній перевізників:

- Нова пошта;

- Інтайм;

- Делівері;

- Нічний Експрес;

Перед відправкою з вами зв'яжеться наш менеджер, що б уточнити дані по відправці. Доставка можлива як на відділення перевізника, так і на вашу адресу. Вартість доставки меблів по Україні залежить від тарифів перевізника і розраховується під час відправки.

Уразі відправлення товару транспортними компаніями, за доставку та за повернення грошей (при наложеному платежі) клієнт оплачує сам.