(067) 01-001-67
(073) 01-001-73

Співпраця з меблевою фабрикою "MebelTori"

13/12/2019
за Администратор Главный

Інтернет магазин меблів 7mebli.com радий повідомити про початок співпраці з українською меблевою фабрикою «MebelTori», яка займається виробництвом м'яких та корпусних меблів.

Начебто ні чого вартого уваги в цьому немає. Але, з огляду на специфіку роботи цього виробника меблів, можна сміливо сказати, що компанія «7Меблі» уклала відмінну угоду.

По-перше фабрика «МебельТорі» використовує тільки якісні, екологічно чисті матеріали для виготовлення меблів. Завдяки цьому продукція фабрики з успіхом продається по всій території України.

Ще однією важливою перевагою в роботі фабрики є фактор клієнто орієнтування. На відміну від багатьох «розкручених» меблевих фабрик, меблева фабрика «MebelTori» дозволяє приймати індивідуальні замовлення. При замовленні клієнт може вибрати не тільки колір виробу та матеріал, а й підібрати розміри меблів.

Великий штат кваліфікованих співробітників меблевої фабрики, дає можливість виготовляти меблі на замовлення в найкоротші терміни. Хоча тут звичайно багато залежить від завантаженості виробничих потужностей.

Продукцію фабрики ви можете переглянути на цій сторінці.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення